یا حسیــــن(ع)

 

انّ الحسیــــن مصباح الهدی و سفینة النجاة

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hamed_clever

گفتند : عینک سیاهت را بردار ، دنیا پر از زیبایست ! عینکم را برداشتم ، وحشت کردم از هیاهوی رنگها ! عینکم را بدهید ! می خواهم به دنیای یک رنگم پناه ببرم !

و حدس مي زنم شبي مرا جواب ميكني و قصر كوچك دل مرا خراب ميكني سر قرار عاشقي هميشه دير كرده اي ولي براي رفتنت عجب شتاب ميكني من از كنار پنجره تو را نگاه ميكنم و تو به نامديگري مرا خطاب مي كني چه ساده در ازاي يك نگاه پك و ماندني هزار مرتبه مرا ز خجلت آب ميكني به خاطر تو من هميشه با همه غريبه ام سلام دوست ارجمند م ایام شهادت سالار شهیدان(ع) را تسلیت می گویم امیدوارم که سلامت باشی این شعر زیبا تقدیم به شما دوست گرامی ......آپم (پاییزفصل زیبا )

سرونازشیراز

[گل][گل] [قلب]

مرتضی

حسین یار ویاورهمه ی ماباشد .

سنگ در برکه می اندازم و می پندارم....!! با همین سنگ زدن ماه بهم می ریزد مگر با سنگ انداختن پی در پی ماه را می شود از حافظه آب گرفت... سلام دوست ارجمندم امیدوارم که سلامت باشی بهترینها را برایت آرزو دارم (پاییزفصل زیبا )

سارینا

خسته شدم بریدم دیگه امیدی ندارم حالم ازهمه ادمها بهم میخوره چه کثیف و زشته این دنیا.خدا کجاست؟؟؟؟اصلا وجودداره .دارم یواش یواش از خداهم می برم .این چه خدایی است که زجر بنده هاشو دوست داره؟؟؟؟؟؟اه اه اه اه به این زندگی